صفحه اصلي > مديريت دارویی > بخشنامه ها و اطلاعيه ها 
اطلاعیه

انجمن داروسازان
Recall
فرم ADR
 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2995
 بازدید امروز : 124
 کل بازدید : 906252
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.9041
آب و هوا
بخشنامه ها و اطلاعيه ها
بخشنامه به مراجع قضایی سراسر کشور
 
از آنجا که قانونگذار در فصل نهم قانون مجازات اسلامی مصوب 1/2/1392 مجازات های جایگزین حبس را تصویب و ابلاغ نموده، ضرورت دارد قضات دادگاه ها در رسیدگی به جرائم پزشکی نظر به حساسیت مشاغل پزشکی و با ملاحظه جایگاه متهم، دفعات یا کیفیت ارتکاب، قصد و نیت احسان به بیمار و سایر جهات مخففه در صورتی که قتل غیرعمد به واسطه بی احتیاطی یا بی مبالاتی یا به سبب عدم رعایت نظامات واقع شود، در تعیین کیفر با رعایت فصل نهم قانون مذکور بویژه مواد ۶۴، ۶۸، ۷۰، ۸۳، ۸۵ و ۸۶ حسب مورد از مجازات جایگزین حبس از نوع جزای نقدی و یا دوره مراقبت استفاده نمایند. بدیهی است با تصویب آیین نامه موضوع ماده ۷۹ قانون مذکور امکان استفاده از خدمات عمومی رایگان نیز فراهم خواهد گردید.
 
رئیس قوه قضاییه ـ صادق آملی لاریجانی
 

اطلاعیه ثبت و درج فهرست (سقف) قیمت (مصرف کننده) تجهیزات و ملزومات پزشکی

با توجه به دستور العمل ابلاغی شماره 92/100 مورخ 8/2/93 به استحضار میرساند، فهرست(سقف) قیمت (مصرف کننده) تجهیزات و ملزومات پزشکی منتخب از فراخوان های صورت پذیرفته، با تصویب کمیته فنی تجهیزات و ملزومات پزشکی کشور و زیر کمیته های تخصصی مرتبط تعیین و در وب سایت الکترونیکی اداره کل تجهیزات پزشکی به آدرس  www.imed.ir ثبت و مندرج می باشد. مقتضی است دستور فرمایید با توجه به نام کاربرuser name)) و رمز ورود(password)اختصاص داده شده به دانشگاه نسبت به تامین و تدارک تجهیزات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی دانشگاه با توجه به (سقف) قیمت مصرف کننده ابلاغی صورت پذیرد.

*بخشنامه در راستای اجرای بهینه مفاد بسته های اجرایی مربوط به کاهش هزینه های پرداختی بیماران بستری در بیمارستان های تابعه

بخشنامه شركتهاي فوريتي -تك نسخه اي

* بخشنامه نحوه قيمت گذاري تجهيزات و ملزومات پزشكي 

قوانین و آئین نامه های مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان

 

 

 

 

    

 

English Site

جمعه ٠١ تير ١٣٩٧